Program

Równość
i różnorodność

Wzajemny szacunek i otwartość oraz poczucie, że każdy ma równe prawo uczestniczyć w życiu społecznym wymaga szeregu nowych kompetencji kładących nacisk na język, czy rolę kobiet. Jak nie wykluczać nikogo swoimi wypowiedziami i jak przeciwdziałać dyskryminacji? O tym wszystkim dowiesz się podczas warsztatów prowadzonych w ramach tej osi tematycznej.

Komunikacja

Czy Twoi rozmówcy wiedzą co chcesz im powiedzieć? Budowanie prostego i zarazem skutecznego komunikatu to często duże wyzwanie dlatego nie mogło zabraknąć warsztatów z tego jak porozumieć się w prywatnej rozmowie, grupowej dyskusji po wiec wybroczy.

Młodzi w kryzysie
gospodarczym

Czujesz, że stoją przed Tobą wyzwania ekonomiczne? Wiemy, że młode pokolenie zmaga się z kryzysem ekonomicznym – dlatego musimy się wspierać i znajdywać odpowiedzi na pytania. Dowiedz się jak mówić o gospodarce i wprowadzeniu EURO zrozumiałym językiem.

Młodzi w realizacji
projektów

Masz dobrą ideę ale brakuje Ci narzędzi aby ją wdrożyć? Miej odwagę, by działać! Z nami nauczysz się przygotować, realizować i wdrażać pomysły. Podczas naszych warsztatów damy Ci wiedzę dzięki, której wszystko okaże się możliwe do wykonania.

Akademia
dyplomacji

Zastanawiając się po co istnieje dyplomacja dochodzimy do wniosku, że jest to nic innego jak przekonywanie innych do swoich racji. Aby robić to skutecznie potrzeba wielu umiejętności i doświadczenia. O ile to drugie nabywa się z czasem, nasi eksperci mogą już dziś przekazać Wam ogrom teoretycznej wiedzy i praktycznego doświadczenia.